Курс цифрових технологійКурс цифрових технологій  спрямований на навчання та надання доступу до базових комп’ютерних знань та навичок, які допомагають людям користуватися інформаційними технологіями у повсякденному житті та відкривають нові суспільні та економічні можливості. Програма буде корисна як новачку, так і тому, хто вже має деякий досвід у роботі з комп’ютером. Курс цифрових технологій допомагає розвинути основні навички, необхідні для того, щоб впевнено розпочати користуватися комп’ютером. Курс можна пройти безкоштовно через Інтернет українською і російською мовами.
Навчальний план із курсу цифрових технологій складається з п'яти курсів:
  • Основи роботи з комп'ютером.
  • Інтернет і Веб.
  • Програми підвищення продуктивності.
  • Безпека та конфіденційність комп'ютера.
  • Цифровий стиль життя.
Кожен курс містить модуль дистанційного навчання та оцінювальний тест. Також можна скласти сертифікаційний тест, який охоплює теми з усіх п'яти курсів. Якщо сертифікаційний тест складено успішно, можна роздрукувати персоналізований сертифікат із курсу цифрових технологій.

Курс Microsoft Digital Literacy


Незалежно від того, чи є ви новачком в комп'ютерному світі або вже маєте деякий досвід, ви знайдете в цьому навчальному курсі щось нове і корисне.
Від використання Інтернету і відправки повідомлень по електронній пошті до складання резюме - курс Digital Literacy навчить вас виконувати всі операції, необхідні для впевненої роботи з комп'ютером.
Метою курсу Microsoft Digital Literacy є навчання основним поняттям та навичкам роботи з комп'ютером, а також оцінка ступеня їх освоєння.
Цей курс може стати відправною крапкою для тих, хто хоче оволодіти комп'ютерними технологіями, щоб відкрити нові можливості соціального та економічного розвитку для себе, своєї сім'ї і свого бізнесу.
Кожен урок включає демонстрації, анімації, ролики, що імітують інтерактивну роботу з програмою, практичні заняття та ігри. Оцінювання навчальних досягнень здійснюється за допомогою: самоперевірки, оцінювального тесту (тільки в режимі он-лайн на веб-сайті Digital Literacy).
У цьому курсі пояснюється роль комп’ютерів та основні поняття стосовно їх складових частин а також розглядаються способи використання комп’ютерів у різних сферах життя.


Методичні рекомендації у вигляді презентації для успішного проходження тестування
 (5.39Mb) ]


Архів містить презентацію у форматі ppt.
Презентація містить інформацію про:

  • нормативне забезпечення проходження тестування
  • специфікація тесту
  • особливості проходження тестування
  • зразки результатів та сертифікату
  • посилання на першоджерела